IBI News´i ajakirjanik Jake Kavanagh külastab Eesti väikelaevaehituse ja sidussektori ettevõtteid 13-19. juunini. Kuna IBI News on kontsentreerunud lõbusõidulaevadele hõlmabki Jake visiit nende ettevõtete külastusi. Seitsme päeva jooksul külastatakse:

Ajakirjaniku reisi rahastab PRIA Leader. Reis saab võimalikuks tänu Eesti Meretööstuse Liidu ja Saarte Koostöökogu ühisprojektile “Saaremaa ja väikelaevaehituse maineturundus Euroopa elustiili ja väikelaevaehituse ajakirjades”.

Tegemist on piirkonnaülese mõjuga ühisprojektiga. Eesmärgiks on kasutades laevaehitajate kontaktvõrgustikku luua Saaremaast kuvand, kui rahvusvaheliselt tuntud ja tunnustatud laevaehituse piirkonnast ning  eksklusiivsest, merelisest ja loodusväärtuslikust kvaliteet-turismi sihtkohast. Eesmärgi saavutamiseks kutsume oluliste väljaannete ajakirjanikke külastama Eestit ja Saaremaad.

Jake Kavanagh on viies ajakirjanik, kes Saaremaa ja Eesti ettevõtteid külastab. Eelmise aasta lõpus oli Vene Motorboat & Yachting´u peatoimetaja Anton Cherkassov-Nisman´i visiit Eestisse, käesoleva aasta maikuus võõrustasime kolme ajakirjanikku: Martin Conway´d Ship & Boat International´ist, Carol Fulford Marina World´ist, Samuel Jefferson Sailing Today´st.

IBI News

leader